درباره ما

برای مشاهده برخی از مشتریان ما کلیک کنید.

 

مبلمان استیل پیروز ( تولیدی آزادگان) از سال 1348 خورشیدی فعالیت حرفه ای خود را با محوریت طراحی و تولید مبلمان و دکوراسیون داخلی آغاز نموده است.

موسسان با اندوخته ای از تجارب و مهارت های ارزشمند‘ خط مشی اصلی را بر پایه کیفیت برتر و رضایت خریداران بنا نهاده و آن را تا امروز سرلوحه پرسنل قرار داده اند.

عضویت در اتحادیه درودگران و مبل سازان از سال 1352

عضویت در تعاونی درودگران و مبل سازان از سال 1354

عضویت در هیات 7 نفره موسس اتحادیه صادرکنندگان مبلمان

عضویت در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن از سال 1365

عضویت در اتاق بازرگانی مشترک ایران و کانادا

عضویت در اتاق بازرگانی مشترک ایران و استرالیا

و دیگر فعالیت های حرفه ای و سندیکایی‘ بخشی از فعالیتهایی است که این شرکت در راستای اعتلای این صنعت به کار بسته است.

استفاده از هنر والای صنعتگران ایرانی همگام با سلیقه جهانی و همچنین توجه به دانش و فن آوری روز دنیا ترکیبی ماندگار و دلنشین در محصولات تولیدی آزادگان پدید آورده است .

انجام پروژه های متعدد طراحی و اجرایی و همچنین حضور موفق در بیش از 50 نمایشگاه داخلی و خارجی زمینه ارائه محصولات مبلمان استیل پیروز را با سربلندی مهیا نموده است.

ما تا کنون موفق به صادرات تولیدات خود به اقصی نقاط دنیا از جمله کشورهای استرالیا – کانادا – آمریکا – یونان – کویت – بوسنی – عربستان – چین – لبنان – تایوان – مجارستان – سوئد – لبنان – امارات – سوریه و کرواسی گردیده ایم.

با تکیه بر این گنجینه ها هم اینک تولیدات متنوع و خدمات گسترده مبلمان و دکوراسیون پیروز با ضمانت کیفی ارائه گشته و همچنان پویا و امیدوار چشم به افق های موفقیت بیشتر با همراهی شما عزیزان داریم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>